Włącz się w pomaganie! Zostań Wolontariuszem! ZAPRASZAMY

WSPARCIE OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ W OBSZARZE REHABILITACJI ZAWODOWEJ

Wersja dla słabowidzących:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu informuje, że na przełomie 2019 i 2020 roku, na terenie Powiatu Wrocławskiego, rozpocznie działalność Filia Warsztatu Terapii Zajęciowej Caritas Archidiecezji Wrocławskiej w Małkowicach.

Placówka funkcjonować będzie w Dobroszowie Oleśnickim w gminie Długołęka przy ul. Portugalskiej 2 i przeznaczona będzie dla osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz ruchową, które posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności ze wskazaniem do uczestnictwa w terapii zajęciowej.

Powstanie Filii WTZ w Małkowicach z siedzibą w Dobroszowie Oleśnickim to odpowiedź na rozpoznane potrzeby mieszkańców Powiatu Wrocławskiego w zakresie rehabilitacji społecznej i zawodowej mającej na celu pozyskanie lub przywracanie u osób z niepełnosprawnościami umiejętności niezbędnych do podjęcia zatrudnienia.

Proponowana forma wsparcia jest skierowana głównie do niepełnosprawnych mieszkańców gmin: Długołęka, Czernica, Siechnice i Żórawina.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Warsztacie uzyskają szczegółowe informacje o placówce i możliwościach zapisu kontaktując się z Warsztatem Terapii Zajęciowej Caritas Archidiecezji Wrocławskiej w Małkowicach pod nr tel. 71 793 01 80 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .