Włącz się w pomaganie! Zostań Wolontariuszem! ZAPRASZAMY

Włącz się w Pomaganie!

Wersja dla słabowidzących:

0Zostań Rodzicem Zastępczym lub Wolontariuszem!

W dniu 27 maja 2019 r. na terenie przed wejściem do Starostwa Powiatowego we Wrocławiu odbyła się akcja promocyjna rodzicielstwa zastępczego oraz wolontariatu. Pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie – Organizatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej promowali wśród mieszkańców Powiatu Wrocławskiego ideę tworzenia rodzinnej pieczy zastępczej oraz budowania sieci wsparcia wolontarystycznego dla wychowanków przebywających w strukturach rodzinnej pieczy zastępczej.


Zainteresowani klienci Starostwa otrzymywali szczegółowe informacje i materiały o zasadach organizacji pieczy zastępczej i wolontariatu oraz wymaganiach stawianych kandydatom na rodziców zastępczych i wolontariuszy.
Wszystkie osoby gotowe do utworzenia rodziny zastępczej, do otwarcia swoich serc i drzwi swoich domów dla naszych podopiecznych, zachęcamy do kontaktu z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu, w dniach poniedziałek – piątek w godzinach od 745 do 1545.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu
ul. Kościuszki 131, IV piętro, sekretariat – sala nr 430
tel. 71/72 21 860;
e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.pcpr.wroclaw.pl

osoby do kontaktu: Joanna Laskowska, Zuzanna Krupa

 

1   2

3

4   5