Włącz się w pomaganie! Zostań Wolontariuszem! ZAPRASZAMY

Projekt WROCŁAW BEZ PRZEMOCY

Wersja dla słabowidzących:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu informuje, że Stowarzyszenie Psychoedukacji i Terapii „Evolutio" realizuje 8 edycję projektu Wrocław Bez Przemocy, współfinansowanego przez Gminę Wrocław.


W ramach ww. projektu przy ul. Nowej 4/1b we Wrocławiu oferowana jest BEZPŁATNA pomoc osobom uwikłanym w zjawiska przemocy, uzależnień, współuzależnień, manipulacji oraz osobom znajdującym się w sytuacji kryzysowej w postaci:

  • OTWARTEJ GRUPY WSPARCIA dla osób doświadczających przemocy, która odbywać się będzie w każdy czwartek w godzinach 16:30-18:30, rozpoczynając 3 marca 2016 r. Udział w grupie poprzedza konsultacja indywidualna. Zapisy pod nr telefonu: 794-121-268;
  • ZAMKNIĘTEJ GRUPY WSPARCIA dla osób doświadczających współuzależnienia, która odbywać się będzie w każdy czwartek w godzinach 16:30-18:30, rozpoczynając 3 marca 2016 r. Udział w grupie poprzedza konsultacja indywidualna. Zapisy pod nr telefonu: 731-450-926;
  •  KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH z psychologiem, pedagogiemoraz terapeutą. Konieczne jest wcześniejsze umówienie się pod numerem telefonu:

794-121-268 – problemy związane z przemocą i sytuacją kryzysową,
731-450-926 – problemy związane z uzależnieniem, współuzależnieniem i sytuacją kryzysową,
662-767-681 – problemy związane z manipulacją w relacji i grupie oraz sytuacją kryzysową;

  • KONSULTACJI PRAWNYCH. Konieczne jest wcześniejsze umówienie się pod numerem telefonu: 662-767-681
  • KONSULTACJI INTERNETOWYCH pod adresem:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Podczas trwania grup wsparcia istnieje również możliwość zaopiekowania się dziećmi beneficjentów na świetlicy (przy ul. Nowej 4 we Wrocławiu). Czas ten będzie przeznaczony na swobodną zabawę lub odrabianie lekcji – przy pomocy wolontariuszy. Na ten czas zaplanowane jest również uruchomienie cyklu warsztatów, dostosowanych do wieku, które będą wzmacniać poczucie wartości, nauczą rozpoznawać i wyrażać emocje oraz będą wzmacniać kompetencje komunikacyjne i interpersonalne.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działań realizowanych w ramach projektu.

Wrocław BEZ PRZEMOCY 1

Wrocław BEZ PRZEMOCY 2