Włącz się w pomaganie! Zostań Wolontariuszem! ZAPRASZAMY

Spotkanie opłatkowe w Siechnicach

Wersja dla słabowidzących:

IMG 6046Grudzień to magiczny czas oczekiwania na radość płynącą z Bożego Narodzenia, a spotkania opłatkowe są okazją do wspólnego przeżywania nastroju zbliżających się świąt.
Radosna i życzliwa atmosfera towarzyszyła spotkaniu wigilijnemu, które zostało zorganizowane w dniu 12 grudnia 2015 r. przez Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Osób Niepełnosprawnych w Siechnicach.

Do Restauracji Mazur przybyli członkowie i sympatycy Stowarzyszenia. Powiat Wrocławski reprezentował Pan Roman Potocki – Starosta. Wśród zaproszonych gości znalazła się Pani Elżbieta Świech – Radna Miejska z Siechnic oraz Pani Magdalena Kuźnicka – zastępca dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu.
Jasełka zaprezentowane przez uczniów Gimnazjum w Siechnicach wprowadziły w świąteczny. Przy przygotowanych stołach z potrawami wigilijnymi była okazja do wymiany poglądów, wspomnień i nadziei związanych z nadchodzącym Nowym 2016 Rokiem. Spotkanie opłatkowe urozmaicił występ członków Stowarzyszenia, którzy zaprezentowali tradycyjne polskie kolędy.

IMG 6088

IMG 6098

IMG 6105

IMG 6130