Włącz się w pomaganie! Zostań Wolontariuszem! ZAPRASZAMY

Dzień otwarty w Narodowym Forum Muzyki – 5.09.2015

Wersja dla słabowidzących:

NFMZapraszamy wszystkich do odwiedzenia Narodowego Forum Muzyki 5 września br. W każdej z czterech sal odbywać się będą koncerty zespołów Narodowego Forum Muzyki.

Na wydarzenia w godzinach od 11:00 do 15:30 obowiązuje wstęp wolny. Organizatorzy zastrzegają, że ilość miejsc jest ograniczona. Na wieczorne koncerty wstęp jest płatny.


Bezpłatne miejscówki na prezentacje zespołów NFM w godzinach 11:00–15:30 dostępne będą bezpośrednio przed koncertami. Miejscówki na widownię w Sali Głównej NFM będą udostępnione na stoiskach w holu głównym na godzinę przed koncertami, miejscówki na koncerty kameralne można będzie odebrać bezpośrednio przy wejściu do danej sali, pół godziny przed występem. Ilość miejscówek na każdy koncert jest równa liczbie miejsc siedzących na sali.

Wejście do NFM (od pl. Wolności) otwarte będzie od godziny 10:00.

Osoby, które zechcą zwiedzić wnętrze Narodowego Forum Muzyki informujemy, że w budynku może równocześnie przebywać ograniczona liczba zwiedzających. Ten warunek jest podyktowany względami bezpieczeństwa.

Od 16:00 do 18:30 z powodów technicznych publiczność nie będzie mogła przebywać wewnątrz obiektu.

Na placu Wolności przed Narodowym Forum Muzyki w godz. 10:00 do 20:00 zostanie zaprezentowana interaktywna instalacja WHITE_BOX ukazująca NFM jako przestrzeń otwartą dla muzyki. Finałem projektu będzie multimedialny spektakl o 21:30 na placu Wolności – wystąpi Chór Chłopięcy NFM, skrzypaczka, tancerka, a główna fasada Narodowego Forum Muzyki ożyje dzięki projekcji mappingu oraz muzyce Marcina Cichego (wstęp wolny, czas trwania ok. 20 min).

NFM zamykamy dla gości 30 minut po zakończeniu koncertu Francesco Tristano.

Więcej informacji o Dniu otwartym (5 września br.) znajdą Państwo na stronie www.nfm.wroclaw.pl.

W załączniku znajdą Państwo program koncertów odbywających się 5.09.2015 w godz. 11:00–15:30.