Włącz się w pomaganie! Zostań Wolontariuszem! ZAPRASZAMY

Zakończył się turnus rehabilitacyjno-szkoleniowy

Wersja dla słabowidzących:

logo

18 lipca w późnych godzinach popołudniowych uczestnicy Turnusu rehabilitacyjno-szkoleniowego wrócili do domów pełni wrażeń z ponad 3 – tygodniowego pobytu.
W ramach realizacji projektu systemowego „Postaw na aktywność" w okresie od 27 czerwca do 18 lipca 2014 r. w Dziwnówku przebywało 21 niepełnosprawnych uczestników projektu wraz z 9 opiekunami.

Organizatorem turnusu była firma A1 Polska z siedzibą w Wrocławiu, a uczestnicy projektu przebywali w Ośrodku rehabilitacyjno – wypoczynkowym „Zorza" w Dziwnówku.
Podczas pobytu nad morzem odbył się trening umiejętności i kompetencji społecznych oraz kurs zawodowy z zakresu obsługi komputera. Uczestnicy mieli również zapewnione zabiegi rehabilitacyjne, zajęcia sportowe i integracyjne oraz wycieczki krajoznawcze.
Na zakończenie odbywających się kursów i szkoleń uczestnicy turnusu otrzymali certyfikaty potwierdzające nabyte kwalifikacje w ramach odbywających się zajęć.
Turnus realizowany był w ramach projektu systemowego „Postaw na aktywność" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

uczestnicy turnusu

uczestnik turnusu rehabilitacyjno-szkolenoiwego przy komputerze