Włącz się w pomaganie! Zostań Wolontariuszem! ZAPRASZAMY

Festyn w Domu Dziecka

Wersja dla słabowidzących:

na zdjęciu Roman Potocki, Arleta Szmigielska, Magdalena KuźnickaW sobotę 14 czerwca 2014 r. na terenie Domu Dziecka im. św. Mikołaja Caritas Archidiecezji Wrocławskiej w Kątach Wrocławskich odbył się festyn. W ten sposób świętowano w placówce Dzień Dziecka. W programie znalazło się dużo atrakcji i niespodzianek. Wśród ciekawie zorganizowanych konkursów - ,,Mam Talent", ,,Najlepsze Ciasto", ,,Master Szef" oraz wielu sportowych konkurencji zaprezentowane zostały: występy grupy tanecznej Bollywood, Zumba, solowy występ hiphopowy, pokaz mody, a także kiermasz prac i wypieków dziecięcych.

Dzięki życzliwości służb medycznych goszczących tego dnia w Domu Dziecka, dzieci i dorośli mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy w zakresie prawidłowego udzielania pierwszej pomocy. Ponadto w trakcie imprezy została stworzona okazja do zapoznania się z elementami samoobrony, pod czujnym okiem przedstawicieli Wyższej Szkoły Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Podczas festynu odbył się turniej piłki nożnej i piłki siatkowej. Występy i osiągnięcia sportowe uhonorowane zostały nagrodami, medalami oraz pucharami wręczonymi przez jury, w którym zasiedli: Starosta Powiatu Wrocławskiego - Roman Potocki, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu - Arleta Szmigielska i Zastępca Dyrektora Centrum - Magdalena Kuźnicka. Dużym zainteresowaniem dzieci cieszyła się sesja zdjęciowa na motorach. Czas szybko upłynął w miłej, radosnej atmosferze i świetnej zabawie.
Sponsorom, przybyłym gościom, wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowania do festynu, jak również uczestnikom serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia za rok!

 

puchary dla zwycięzców

 

festyn w domu dziecka

 

występ taneczny wychowanków Domu Dziecka

 

zdjęcie na motorze