Włącz się w pomaganie! Zostań Wolontariuszem! ZAPRASZAMY

Konkurs fotograficzny "Dolny Śląsk w Unii Europejskiej"

Wersja dla słabowidzących:

Plakat do konkursuDolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy ogłasza Konkurs fotograficzny „Dolny Śląsk w Unii Europejskiej" skierowany do mieszkańców województwa dolnośląskiego. Celem Konkursu jest ukazanie zmian jakie zaszły w regionie dzięki wykorzystaniu środków z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Czekamy na zdjęcia, które zilustrują np. sylwetki ludzi którzy wzięli udział w szkoleniach/ projektach współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego i skorzystali z oferowanego wsparcia finansowego/szkoleniowego/doradczego. Zdjęcia mogą również przedstawiać wydarzenia lub obiekty, które powstały/zostały odnowione lub unowocześnione dzięki finansowaniu ze środków EFS.

Organizator pozostawia uczestnikom dowolność jeśli chodzi o tematykę złożonych prac z zastrzeżeniem, że powinny one obrazować (w formie zdjęcia/zdjęć) zmiany dokonane w regionie które zadziały się/ zostały zrealizowane przy wykorzystaniu środków europejskich od momentu wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Reguły zgłaszania projektów do udziału w Konkursie oraz zasady przyznawania tytułów zostały ujęte w Regulaminie Konkursu. Prosimy o dokładne zapoznanie się z zapisami zawartymi w Regulaminie Konkursu.


Jak wziąć udział w Konkursie?
Prace w wersji wydrukowanej oraz elektronicznej wraz z wypełnionym, podpisanym i wydrukowanym formularzem zgłoszeniowym (stanowiącym załącznik do Regulaminu) należy przesłać pocztą lub przesyłką kurierską, bądź dostarczyć osobiście do kancelarii Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy Filia we Wrocławiu: Armii Krajowej 54, 50-541 Wrocław. Z dopiskiem na kopercie Konkurs fotograficzny „Dolny Śląsk w Unii Europejskiej"
Płyta CD/DVD winna być dodatkowo opisana imieniem i nazwiskiem uczestnika Konkursu.
Ostateczny termin nadsyłania prac upływa w dniu 30 czerwca 2014r. Decyduje data wpływu pracy konkursowej do Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy.
Na laureatów Konkursu czekają atrakcyjne nagrody:

  • Tablet
  • Aparat fotograficzny
  • Plecak turystyczny

Wszelkich informacji na temat Konkursu można zasięgać w Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Pracy - Wydział Promocji i Informacji, pod nr tel. 71/39-74-110 lub 111, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .
Reguły zgłaszania prac do udziału w Konkursie oraz zasady przyznawania tytułów zostały ujęte w Regulaminie Konkursu

Pliki do pobrania:

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE